Управління мікропідприємством: зобов’язання та рахунки

Як інформаційний підприємець, у вас завжди є тисячі справ, про які потрібно подумати. І це нормально, тому що ви працюєте на чотирьох посадах на повний робочий день: звичайно, експертом у своїй галузі, а також маркетологом, техніком і менеджером вашого бізнесу . Тому що так, ви перш за все бізнес-менеджер . І це все ще передбачає трохи управління для вас: адміністративне, юридичне та бухгалтерське управління . Нічого надто захоплюючого, ми гарантуємо вам це. Але за допомогою методу та організації ви можете досягти цього ефективно та швидко. Головне знати свої зобов’язання , а також юридичні повідомлення, які необхідно вказати в офіційних документах . LearnyBox пропонує вам короткий підсумок усього цього, з особливим акцентом на рахунках-фактурах .

Бізнес менеджер управління

Як і будь-який підприємець, ви повинні взяти на себе відповідальність за щоденне управління, яке забезпечить належне функціонування та сталість вашого бізнесу. У вас є обов’язки, але водночас і зобов’язання.

Серед усіх завдань, які потрібно виконати , ви, як правило, маєте:

обробка електронної пошти;
обробка поштової кореспонденції;
документообіг;
здійснення адміністративних процедур;
облік;
підготовка та відправка рахунків;
обслуговування клієнтів та управління скаргами;
процедури, пов’язані з використанням співробітника або фрілансера;
ведення та оновлення навчальних матеріалів;
ведення щоденника;
планування завдань, які необхідно виконати;
тощо

Що стосується ваших зобов’язань , вам обов’язково знадобиться

вводити ваші реєстраційні номери (SIREN і SIRET) на всіх ваших офіційних документах, включаючи пропозиції та рахунки-фактури;
декларуйте свій оборот (навіть якщо він дорівнює нулю) на вашому мікропідприємницькому просторі, щомісяця чи щокварталу залежно від вибраного варіанту;
виставляти рахунки клієнтам;
вести «книгу зібраних квитанцій», упорядковану в хронологічному порядку та не підлягаючи змінам, яка містить таку обов’язкову інформацію:
– розмір і походження доходу;

– спосіб оплати;

– довідки підтверджуючих документів;

платити податки та внески на соціальне страхування;
відкрити банківський рахунок, призначений для Бібліотека телефонних номерів вашої діяльності (окремо від вашого особистого банківського рахунку), якщо ваш річний оборот перевищує 10 000 євро протягом двох років поспіль;
мати страхування цивільної відповідальності, що покриває вашу професійну діяльність у вашому домі.

Увага! Радимо регулярно дізнаватися про чинне законодавство щодо статусу мікропідприємств. Дійсно, розробки та модифікації відбуваються дуже часто.

Крім того, не забувайте зберігати та класифікувати всі свої документи та рахунки-фактури. Ви можете пройти перевірку URSSAF, особливо якщо ваш обіг зростає дуже швидко.

Бібліотека телефонних номерів

Рахунки мікропідприємства

Незалежно від того, чи ви тренер, інструктор чи навіть Vorteile und Nutzen hybrider Energiespeichersysteme терапевт, вам потрібно буде виставити багато рахунків. У всякому разі, цього ми вам бажаємо!

Кожна ваша послуга повинна закінчуватися надсиланням рахунку вашому клієнту. І це як для вашої, так і для їхньої бухгалтерії. Фактично рахунок-фактура є юридичним, комерційним, бухгалтерським та податковим документом.

Саме по собі це не дуже складно. Крім того, форматування bfb directory безкоштовне. Особливо важливо переконатися, що ваші рахунки містять усі обов’язкові юридичні повідомлення:

згадка «рахунок-фактура»;
ваше ім’я та контактні дані (торгова назва вашої компанії не обов’язкова);
ваш номер SIREN (тобто лише компанії з кількома адресами повинні додавати SIRET до SIREN у своїх рахунках-фактурах);
номер накладної;
дата виставлення рахунку;
ім’я, назва компанії та контактні дані вашого клієнта;
платіжну адресу, якщо вона відрізняється від адреси головного офісу;
внутрішній номер ПДВ у випадку клієнта за кордоном;
детальний опис послуг або продуктів, за які виставляється рахунок (один рядок на послугу, включаючи її характер, ціну за одиницю без урахування податків і кількість);
дата поставки (дата поставки або виконання роботи);
номер замовлення на закупівлю, якщо він був встановлений (обов’язковий з 01.10.2019);
загальна сума до сплати та умови оплати;
зазначення: «ПДВ не застосовується, стаття 293B Загального податкового кодексу» (для мікропідприємств, які не стягують ПДВ);
лише у випадку професійного клієнта, заява: «У разі прострочення платежу застосування встановленої законом компенсації витрат на відшкодування: 40,00 євро»;
цінові знижки та фіксовані знижки (зазначаються під загальною сумою без податку);
кількість примірників накладної (не менше двох).

Будь ласка, зверніть увагу, що всі ваші рахунки-фактури мають слідувати один за одним, а їх дату не можна змінювати.

Якщо ви не дотримуєтеся цих зобов’язань, з вас буде стягнуто податковий штраф у розмірі 15 євро за кожну відсутню або неточну заяву для кожного вашого рахунка-фактури! Також може бути застосована кримінальна відповідальність. Вона може досягати 75 000 євро.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *